NÁŠ TÝM

Síla je ve spolupráci

Každý člen týmu má své specializace, terapii u pacietů navzájem konzultujeme, abychom zvolili nejlepší možnou cestu a náš pohled byl komplexní s největším benefitem pro pacienta.

MUDr. MARTIN RUSNÁK, MBA

vedoucí zubní lékař

Absolvent 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Praha. Poskytuje komplexní zubní ošetření se zaměřením na estetické rekonstrukce předního úseku chrupu (keramické fasety, smile design) a rozsáhlé rekonstrukce chrupu, (obnova mezičelistních a funkčních vztahů), implatnologii a stomatochirurgii. Martin je majitel soukromé kliniky Rusnakdentalcare.

MDDr. KRISTÝNA ROBOVÁ

sekundující zubní lékař

Vystudovala  lékařskou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně, poté působila na předních pražských klinikách, od roku 2013 pracovala pod vedením MUDr. Martina Rusnáka. Kristýna se neustále vzdělává a mezi její specializace patří šetrné a minimálně invazivní výkony, záchovná stomatologie, pedostomatologie a endodoncie.

MDDr. PETRA HOJDAROVÁ

sekundující zubní lékař

Po absolvování lékařské fakulty Univerzity Karlovy získala praxi na soukromé klinice v Karlových Varech a v Praze. Petra je členem Společnosti preventivní stomatologie a České společnosti pro implantologii, ale intenzivně se vzdělává ve všech oborech stomatologie. Při ošetření je velice jemná a pečlivá, její specializací je záchovná stomatologie, pedostomatologie a endodoncie.

MDDr. NIKOLA VAŇÁSKOVÁ

sekundující zubní lékař

Po ukončení studia na Masarykově univerzitě v Brně pracovala několik let na soukromé dentální klinice v Jindřichově Hradci. Nyní působí v Rusnakdentalcare jak na pobočce na Pankráci, tak v Klánovicích. Zaměřuje se na precizní práci s využitím mikroskopu, zejména na mikroskopickou endodoncii, estetickou stomatologii a protetické rekonstrukce chrupu.

V současné době se věnuje krásným mateřským povinnostem.

MARTA MATUŠKOVÁ DiS., MBA

dipl. dentální hygienistka

Působí ve stomatologii od roku 1996, nejprve jako zubní technik specialista, po absolutoriu v roce 2002 na VOŠ v Praze jako dentální hygienistka v soukromé praxi MUDr. Martina Rusnáka. Od roku 2004 je držitelkou Osvědčení o výkonu povolání bez odborného dohledu. Je aktivní členkou Asociace dentálních hygienistek, kde působí jako člen prezidia ADH ČR. Specializuje se na komplexní přístup v terapii parodontopatií, defektů zubů a estetické výkony včetně profesionálního bělení.

ANETA KULHAVÁ DiS.

dipl.dentální hygienistka

Během celého studia VOŠ pro dentální hygienistky se zajímala především o dentální hygienu v zahraničí. Po ukončení studia se vydala do USA prohloubit jazykové znalosti, ale především se dozvědět více o principech a metodice profesionální dentální hygieny na druhé straně zeměkoule. Po návratu domů si vybrala práci na ortodoncii. Je členkou Asociace dentálních hygienistek ČR. S velkou radostí se postará o naše cizojazyčné pacienty, i o děti a dospělé s ortodontickým aparátkem.


VERONIKA PAKANDLOVÁ, DiS.

dipl. dentální hygienistka

Po gymnáziu Veronika pracovala nejprve jako zubní instrumentářka na ortodoncii, kde sbírala zkušenosti ze stomatologie a rozhodla se pro další studium. Po  absolutoriu na VOŠ v Praze pracuje jako dentální hygienistka. Veronika je členem Asociace dentálních hygienistek a pravidelně se v oboru vzdělává. Současně působí jako fitness trenérka a ke zdravému životnímu stylu motivuje nejenom své pacienty, ale i celé okolí.

LENKA ŠVEJDOVÁ

zubní instrumentářka

Lenka je pravá ruka našich lékařů. Empatická a stále pozitivně naladěná maminka dvou malých dětí, která se rozhodla vystudovat školu pro zubní instrumentářky a tím si splnit svůj sen, pracovat v zubní ordinaci :-) Lenka má vystudovanou Potravinářskou průmyslovku - analýzu potravin, své zkušenosti z tohoto oboru přetavila do netradičního hobby a tvoří úžasné dorty na zakázku.

MARTINA ZAHRADNÍKOVÁ

office manager

Naše milá a empatická paní recepční je duší celé kliniky. Pomůže Vám najít vhodný termín, ochotně vysvětlí a zařídí vše co je třeba. Pokud k nám zavítáte i s Vašimi ratolestmi, ráda je pohíldá. Martina má současně vystudovanou školu pro zubní instrumentářky a tak jí můžete potkat i u křesla při asistenci.


NAŠE ORDINACE