O NÁS.... A O ZUBECH

Z koronavirové pandemie jsme se ponaučili a postavili jsme se ještě zodpovědněji k pojetí bezpečnosti. Během měsíce, kdy jsme měli zavřeno jsme investovali do koncepčních opatření, které eliminují jakékoliv riziko pro ošetřující a hlavně pro naše pacienty. Nejedná se pouze o Covid-19, ale i o chřipkové viry a bakterie, které se mohou šířit...

Krásná a uklidňující zelená je barva, která je spojená s naší ordinací. Není to jen barva, ale i náš postoj k přírodě, ekologii, odpovědnosti a udržitelnosti. Ve zdravotnickém zařízení, které je svázáno řadou předpisů bylo těžké si najít možnosti, kde bychom mohli být "zelení", ale povedlo se nám to :-)

Na prohlídku k zubaři by se mělo dítě přijít již s prvními prořezanými zoubky, ideálně kolem jednoho roku. V tomto věku většinou nehrozí žádný kaz, pouze zhodnotíme vývoj čelistí, stav skloviny (může se projevit vývojová vada, kterou je třeba včas podchytit) a probereme s Vámi správnou péči. Čistit se totiž musí už i první zoubek.

Věřili byste jak velkou roli hraje úsměv při prvním dojmu? Harmonický, uvolněný a zářivý o vás řekne víc, než si myslíte. Dnes přitom může mít krásný úsměv opravdu každý. Pokud byste ten svůj toužili opečovávat či vylepšit, rádi si Vás vezmeme do péče.

Těhotenství je krásné období, pro naše tělo je ale plné hormonálních změn. Vzhledem k tomu, že je dutina ústní součástí našeho těla, odráží se stav těla i na dásních a zubech a naopak, pokud v dutině ústní není něco v pořádku, je to zátěž pro celé tělo. Proto je v rámci těhotenství povinná prohlídka u zubního lékaře...